kayseri evden eve nakliyat

Talas eşya depolama

Talas eşya depolama

Eşya Depolama Maddi kar ve güvenlik amaçlayan bir hizmet olup ev eşyası, makine, otel, motel, tatil yöreleri gibi sezonluk işletmelerin eşyalarının sigortalı olarak depolanması hizmetidir. Biz Talas eşya depolama olarak İstanbul ev eşyası depolama ve eşya depolama hizmetini kusursuz olarak 2000 yılından bu yana vermeye devam etmekteyiz. bin beş yüzü aşkın iş yeri ve üç bini aşkın ev eşyası depolama hizmetimiz ile edindiğimiz tecrübeleri sunduğumuz tüm hizmetlerde kullanmaktayız.

Talas Depolama Sigortası

Depolama Sigortası ev eşyası ve muhtelif eşyalarınızın depolanmasında önemli unsurlardan birisidir. Öncelikle sigorta kapsamının neleri içerdiğini iyi bilmek ve araştırmak gerekmektedir. Firmamız tarafından yapılan sigorta işlemi yangın, deprem, sel, su baskını, hırsızlık, heyelan gibi doğal afetlerin yanı sıra taşıma esnasında kullandığımız nakliye sigortası türü ise kazalara karşı oluşa bilecek hasarları karşılamak üzere yaptırılmaktadır. Eşyalarınız için oluşturularak olan değer beyanlarında esas alınan rakam sizin sunduğunuz eşya değer esaslarının sigorta ekspertizi tarafından uygulana bilecek bölümüdür. Depolama sigorta poliçeniz eşyalarınız depoya alındıktan sonraki 48 saat içerisinde adresinize tarafımızdan ulaştırılmaktadır.

Talas ev eşyası depolama

Talas ev eşyası depolama işleyişi sizin müşteri temsilcimizi aramanız ile başlar. Genel olarak eşyaları görmeden net bir fiyat verememekteyiz. Depolanacak olan eşyalarınızın teknik özellikleri esas alarak değerlendirmede bulunan ekspertiz elamanımız almayı talep ettiğiniz İstanbul eşya depolama hizmetini kısaca size anlatır ve fiyatlandırma çıkarır. Bu fiyatlar içerisinde nakliye ve sigorta bedellerde bulunacaktır. Anlaşıldığı taktirde sizlerle sözleşme imzalanarak taraflar arasındaki beyanlar belgelendirilir. Bu sözleşme beyanları yazılı hale getirmek amacıyla yapılmaktadır ve eşya depolama sürenizi garanti altına alacak bildirimler içermez. Depolama hizmetiniz istediğiniz anda sonlandırılan bilinir. Profesyonel ekiplerimiz tarafından eşyalarınız etiketlendirilir paketlenir ve her pakette neler olduğu not alınarak sayım işlemi yapılır.

Kayseri ev eşyası depolama Kayseri kiralık asansör Kayseri eşya depolama

About the author

yonetim administrator

You must be logged in to post a comment.