kayseri evden eve nakliyat

Eşya depolamada Kayseri

Eşya depolamada Kayseri

Eşya depolama artık Kayseri de aranılan yeni sektörlerden biridir. Firmamız Kayseri ev eşyası depolama konusunda 15 senelik tecrübesi ile garantili sigortalı depolama hizmeti sunmaktadır. Eşya depolama da en önemli unsur doğru paketleme dir. Elektronik eşyalar öncelikle tek kullanımlık naylonlar ile sarılır ve daha sonra hava kabarcıklı paketleme malzemesi ile korumaya alınır. Bu paketleme sistemi 3 kat olarak yapılmaktadır.

Gelelim Kayseri ev depolama da nakliyat hizmetine; evinizdeki eşyaların ekspertiz elemanı tarafından görüldükten sonra anlaşma sağlandığı takdirde yukarıda anlattığımız gibi paketleme yapılır. Bu işlem ardından eşyalarınızın bulunduğu daire yüksek katta ise asansör kiralama hizmeti de tarafımızdan sağlanır. Eşyalarınızın nakledileceği depoya bizim araç ve elemanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Eşyalarınızı güvenli şekilde depolamasını sağlıyoruz. Eşya depolama da kişiye özel depolar sayesinde kapalı ve sigortalı konteyner içerisinde eşyalarınızı saklıyoruz. Kayseri eşya depolama firması olarak profesyonel şekilde eşyalarınızı sarılmasından,nakliyesine ve depolama sürecine kadar konusunda uzman personellerimiz tarafından gerçekleştiriliyor.

0532 164 66 60 çağrı merkezinden bizlere ulaştığınızda konusunda uzman ekspertiz elemanı eşyalarınızı yerinde tespit ederek sizler için en uygun depolama seçeneklerini eşyalarınıza göre seçerler.

Kayseri depo sayesinde depolarımız eşyaların yükleneceği adrese kadar araçlarımızla beraber gelmektedir. Kayseri depo hakkında detaylı bilgi almak için bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Eşya depolama Kayseri de

Kayseri eşya depolama olarak eşyalarınızı güvenli ve temiz bir şekilde depolanmasını sağlamak amacıyla özel olarak tahsis edilmiş geniş ve depolama hizmeti için tasarlanmış depolarımızda eşyalarınızı depolama hizmeti sunuyoruz. Kayseri akıllı depo kişiye özel olarak tasarlanmıştır. Eşya depolama hizmetine başlamadan önce konusunda tecrübeli ekspertiz elemanı eşyalarınızı yerinde tespit yaparak depolama için en uygun ortamı hazırlamamıza yardımcı olmaktadırlar. Bu ekspertiz tamamen ücretsizdir.
Eşya depolarımızda saklanan eşyalarınız kendi nakliyat araçlarımız ile yerinden alınarak depolarımıza getirilmektedir. Eşyalarınız bizim için değerli oldukları için sigortalı eşya depolama hizmeti sunuyoruz. Eşyalarınız kaliteli eşya ambalajlama malzemesi ile ambalajlanarak dış etkenlerden gelecek toza karşı koruma sağlanmış olmaktadır. Eşya depolarımız tamamen rutubetsiz bir ortama kurulmuştur. Eşya depolarımızın içerisinde rutubet oluşturacak su boruları gibi etken maddeler yoktur. özel olarak havalandırma sistemi mevcuttur.

About the author

yonetim administrator

You must be logged in to post a comment.