kayseri evden eve nakliyat

Eşya Depolama Kayseri

Eşya Depolama Kayseri

Kayseri Eşya Depolama olarak eşyalar evinizden alındıktan sonra tamamen bizim nazarımızda sigortalanmaktadır herhangi bir problem de eşyalarınızın zararı ne ise tarafımızca karşılanmaktadır . Kayseri Depolama neler  mi yapıyor ; A dan Z ye eşyalarınız naylon patpatlara sarılıyor toz bile girmeyecek şekilde ambalajı yapılıyor.

Kayseri Eşya Depolama olarak Kayseri merkez ilçelerinde size kesintisiz depolama hizmeti vermekteyiz. Türkiye’nin tüm illerinden gelen eşyalarınızı Kayseri depolarımızda muhafaza altına alabilirsiniz. Birinci önceliğimiz müşteri memnuniyeti oluşturmaktır. Rahat ve konforlu taşıma yanında hijyenik ve güvenilik depolama hizmetiyle Kayseri depolama sektöründe lider konuma gelmiş bulunmaktayız. Sizden aldığımız güç ve inançla yolumuzda emin adımlarla yürümekteyiz.

Depolama yapılan eşyalar en ince ayrıntısına kadar sarılır. Açıkta hiç bir eşya kalmayacak şekilde tüm eşyalarınız paketlenir. Mobilya ve beyaz eşyalarınız de monte edilir ve pıt pıt ambalajlar ile hijyenik ve korunaklı şekilde sarılır. Eşyanız da bulunan ufak ve kırılacak eşyalarınız, hijyenik sarma malzemeleriyle sorun gelmeyecek şekilde paketlenir. Koli ve paket üzerine ne oldukları ve nereden alındıkları yazılır. Bu sayede eşyanız yeniden evinize taşındığında yerleştirme sorunu ortadan kalkmış olur.

Kayseri Eşya Depolama,Bu işler sadece malzemelerin yerini bulmakla bitmiyor. Hizmetin tam anlamıyla yapılması için, iyi bir firma olması gereklidir. Bizim size sunduğumuz hizmet aslında çok iyi ve avantajlıdır. Biz eşya taşıma ve depo ihtiyacınızı bir arada yapmak için bu işe girdik. Eşyayı taşımak için nakliyeciye, muhafaza altına almak için depocuya ve sigorta yapmak için ayrı ayrı insanlara baş vurmaya gerek yok.

 

eşya depolama kayseri

About the author

yonetim administrator

You must be logged in to post a comment.