kayseri evden eve nakliyat

Akkışla eşya depolama

Akkışla eşya depolama

AKKIŞLA EŞYA DEPOLAMA HİZMETİNİ NASIL YAPIYORUZ

Eşyalarınızı depomuza teslim etmeden önce eşyanızı teslim edeceğiniz firmayı daha yakından tanımak o firma hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istersiniz. Bu amaçla ön görüşme ya firmamız ofisine gelerek ya da firmamız yetkilisi sizin evinize gelerek birebir görüşme yapmak hem sizin hem de firmamızın birbirimiz hakkında kanaat sahibi olmamıza yarayacaktır. İlk görüşmeden sonra evinize gelen firmamız eksperi eşyalarınızı yerinde görerek evinizde ortalama kaç metreküp eşya olduğunu, eşyalarınızın kalitesine ve yoğunluğuna göre nasıl ve ne tür ambalaj malzemeleri kullanılarak kalıcı ambalaj yapılacağına karar verip, buna göre paketleme ve eşyalarınızın depomuza taşınması, aylık depolama masrafınızı ne kadar olacağı hakkında bilgilendirme yapılır. Sizde bu bilgiler ve firmamızın güvenirliğini de değerlendirerek eşyalarınızın firmamız deposunda depolanıp depolanmaya kararınızı verirsiniz.

Ayrıca fiyatlandırma yapmamızı istediğiniz depolama hizmetimiz için BURAYA bilgilerinizi yazdığınızda müşteri temsilcimiz en kısa sürede fiyatlandırma yaparak size dönecektir.

Akkışla ev eşyası depolama hizmetinden bir çok müşterimiz hep memnun kalmıştır. Bu yüzden eşyalarınız depolanrken içiniz rahat olsun. Ev eşyası depolamada kurumsal bir firma ile anlaşmanız gerekmektedir. Ev eşyasında tek tek bütün eşyalar kayıt alına alınır. Firma kaşe ve ıslak imzası ile sizlere sözleşme yapılır. Eşyalarının teslim ettiğine dair ve kaç parça eşyanız vardır hepsi kayıt alına alınır ve imzalı bir kopyası size verilir.

Akkışla Ev eşyası depolama hakkında detaylı bilgi istiyorsanız 0532 164 6660 numaradan detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

About the author

yonetim administrator

You must be logged in to post a comment.